Gościniec

Gościniec "Polana Błociska" usytuowany jest w zacisznej, zalesionej okolicy w miejscowosci Małe Ciche na Polanie Błociska w otulinie Tatrzanskiego Parku Narodowego. Wokół obiektu jest duży teren - latem pięknych zielonych łąk zachecajacych do spacerowania natomiast zimą frajda dla dzieciaków jeżdżących na sankach i do zimowych szaleństw.

Dom nasz położony jest 250m od głównej drogi biegnącej przez Małe Ciche. Usytuowanie naszego obiektu pozwala Państwu na oderwanie sie od codziennego zgiełku, zabiegania, umożliwi wypoczęcie na świeżym górskim powietrzu. Bliskość szlaków turystycznych pozwala na piesze wędrówki. Największym atutem naszego Gościńca jest wyciąg orczykowy "Kułach Polana błociska" znajdujący się przy samym obiekcie. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Wychodząc z obiektu odrazu wjeżdzasz na trasę wyciągu narciarskiego.

Położenie naszego Gościnca zapewnia szybki dostęp do atrakcji na terenie Podhala - basenów termalnych w Białce Tatrzanskiej, Bukowinie Tatrzańskiej czy Szaflarach oraz do stacji narciarskich. Do Zakopanego jest od nas tylko 15 km a do Stacji nrciarskiej Małe ciche tylko 500m.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.